Strona główna Aktualności 60 PLN za darmo na mecz Polski z Meksykiem

60 PLN za darmo na mecz Polski z Meksykiem

PODZIEL SIĘ

Dla użytkowników naszego serwisu, najlepsi legalni bukmacherzy przygotowali całkowicie darmowe zakłady, bez konieczności dokonywania depozytów.

Będziesz mógł postawić całkowicie za darmo 60 złotych m.in. na mecz Polski z Meksykiem. Dodatkowo prezentujemy najlepsze bonusy, dzięki którym zyskasz nawet do 2500 złotych.

Co oferują Polscy bukmacherzy?

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

Bonus powitalny do 600 złotych od forBET

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Każda osoba która utworzy nowe konto z poniższego odnośnika lub bannera, otrzyma od bukmachera LV BET całkowicie darmowy zakład o wartości 20 złotych – nie musisz robić żadnego depozytu! Dodatkowo można skorzystać z bonusu dodatkowego o wartości 1000 złotych! Pamiętaj aby przy rejestracji użyć kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

To proste! Otwierasz konto w Fortunie i od razu możesz postawić całkowicie darmowy zakład za 20 złotych! Ponadto przy pierwszym depozycie możesz skorzystać z bonusu powitalnego do 400 złotych. Pamiętaj jednak, że powyższe oferty dostępne są tylko przez powyższy link i przy użyciu specjalnego kodu dla naszych użytkowników SPORTLIVE20PLN

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus do 400 zł

Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET

Każdy nowy gracz, który zarejestruje się w ForBET otrzyma na start bonus aż do 600 złotych na zakłady sportowe. Wykorzystaj dodatkowe środki na typowanie meczów reprezentacji Polski.

Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Każdy nowy klient u bukmachera Totolorek, może całkowicie za darmo zagrać za kwotę 20 złotych – będziesz mógł postawić pieniądze na dowolnie wybrany kupon! Totolotek ponadto oferuje bonus powitalny od pierwszego depozytu o wartości 500 złotych, który możesz odebrać dokonując pierwszej wpłaty na konto gracza.

Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here