Strona główna Artykuły bukmacherskie Rodzaje form płatności u bukmacherów online

Rodzaje form płatności u bukmacherów online

PODZIEL SIĘ

Debiutujący gracze z pewnością mają masę pytań dotyczących tego jak działają firmy bukmacherskie, jak typować spotkania a także to jak można realizować wpłaty na konto typera oraz w jaki sposób możliwe jest wypłacanie pieniędzy z wygranych zakładów. W poniższym tekście zaprezentujemy najczęstsze metody płatności, jakie oferują bukmacherzy.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bookmakera?
Na początek warto natomiast napisać o tym na co każdy klient typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych elementów, na które należy zwrócić wyjątkową ostrożność zaliczane są: opinie typerów o danej marce, wysokość proponowanych kursów, czy oferta zakładów jest bogata ale też czy obejmuje interesujące nas dyscypliny sportowe. ranking SBR (określa on wiarygodność marek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy technicznej itp.), ale także i rodzaje płatności które stosuje dana firma. Ranking SBR pozwala na określenie ryzyka a także teoretycznych kłopotów z wypłacaniem środków od konkretnej firmy. Mając takie dane, można rozpocząć wybór sposobów płatności, jakie będą dla nas najbezpieczniejsze.

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz darmowe 20 zł i bonus do 400 zł

Minimalne wartości wpłat oraz wypłat
Każdy bookmaker obejmuje w swoim regulaminie określone wielkości pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla młodego użytkownika jest to wysoce istotna sprawa, ponieważ z reguły debiutujący typujący gracz nie typuje za wysokie wartości a także chce wybierać z konta użytkownika nawet małe wygrane. Warto wtedy grać w firmach, jakie umożliwiają dokonywanie transakcji nawet od 1 zł. Niektóre firmy jednak prezentują minimalną kwotę wpłat i wypłat na przykład na poziomie 50 zł. Co więcej – większość jednostek określa dodatkowo minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, jednak zdarzają się również takie w których zdobywa się pieniądze za darmo lub gra się pierwszy zakład bez ryzyka porażki. Jak widać, debiutujący klienci bukmacherów mają więc mnóstwo rzeczy do przeanalizowania. Selekcjonując miejsce w jakim zamierzamy grać, warto zatem jest zwrócić jeszcze uwagę na to jakie są minimalne ilości wpłat i wypłat w regulaminach i warunkach bukmachera.

Formy płatności
Teraz możemy już wejść do porady na temat tego jakie metody płatności umożliwiają bookmakerzy. Do najsławniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: natychmiastowy transfer płatności i płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Jeszcze więcej typerów wybiera jednakże inne sposoby, jakie stają się coraz powszechniejsze. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill) a ponadto kupony płatnicze paysafecard. Każda firma (bukmacher) ma na własnej stronie internetowej listę używanych sposobów płatności i warto z taką listą zapoznać się już na początku – i dowiedzieć się czy znajduje się na niej metoda transakcji, którą preferujemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here