Strona główna Artykuły bukmacherskie Surebety – graj pewne typy bukmacherskie

Surebety – graj pewne typy bukmacherskie

PODZIEL SIĘ

Każdy z początkujących użytkowników szuka pewnego zysku a także małego ryzyka, typując popularne mecze. Surebety to rodzaj zakładów, które dadzą ci pewny zysk ale także pewną wygraną z bukmacherem bez względu na ostateczny rezultat wydarzenia.

Surebet to nic innego jak „zakład z pewną wygraną”. Cechuje się on tym, iż przynajmniej w dwóch innych internetowych firmach bukmacherskich kursy są różne w takim stopniu iż dzięki odmiennościom kursowym na dane zdarzenia posiadasz pewność wygrania pieniędzy niezależnie od wyniku typowanego wydarzenia. Wartość surebetu, określana jest w procentach a także definiuje jaki zysk z zawieranych zakładów zostanie zdobyty.

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz darmowe 20 zł i bonus do 400 zł

Wzorzec surebetu na typ dwutorowy:
Rozgrywane jest wydarzenie siatkówki, typer typuje kupon na zwycięstwo w tym meczu. Typ ów będzie wówczas z opcją dwóch rozstrzygnięć – zwycięstwem pierwszej albo drugiej ekipy, bez możliwości remisu tzw. zakład dwutorowy. Bukmacherzy internetowi dają zwykle bardzo bliskie kursy na dane wydarzenie, jednakże zawsze w którymś bukmacherze będzie przynajmniej nieznacznie większy kurs niż choćby w innej firmie.
Kurs na wygraną Brazylii = 1.30 (w firmie X)
Kurs na zwycięstwo Ukrainy = 4.80 (u firmy Y)

Sposób na przewidywanie zysku z surebetów:
1) Zakład dwutorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B
2) Zakład trzytorowy
A(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/A
B(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/B
C(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/C

W naszym przykładzie mamy zakład dwutorowy, dlatego też korzystamy ze wzoru 1).
A(%)=(1/(1/1.30+1/4.80))/A=0,7869=78,69% co przy 1000 zł = 786,90 zł a także zwycięstwu 1022,97 zł
B(%)=(1/(1/A+1/B))/B = 0,2131=21,31% co przy 1000 zł = 213,10 zł oraz zwycięstwu 1022,88 zł

Pewny sukces obstawiając w sumie na 1000 pln na dwa mecze wyniesie ok 23 zł. Nie jest to wielki zysk, lecz należy pamiętać, że przy kilkukrotnie wyższej kwocie pewny zysk będzie proporcjonalnie wyższy.

Ile można zwyciężyć na surebecie?
Jak przedtem nadmieniliśmy procentowy zysk z takich kuponów nie jest wielki. Optymalne surebety wynoszą ok. 10%, aczkolwiek bardzo rzadko udaje się wyszukać takie zakłady. Należy również pamiętać o tym, iż sporo bukmacherów ustanawia sobie prawo do odwołania zakładu w przypadku kiedy doszło do ogromnej pomyłki przy wystawieniu kursu na dane zdarzenie. Przy wyszukiwaniu bukmacherów a także tworzeniu surebetów warto wówczas stwierdzić autentyczność danego bukmachera ale też uwagi na temat tego czy pozostali gracze mieli z danym bukmacherem kłopoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here