Strona główna Artykuły bukmacherskie Zakłady bukmacherskie – jak grać? Odbierz online bonus na start bez depozytu

Zakłady bukmacherskie – jak grać? Odbierz online bonus na start bez depozytu

PODZIEL SIĘ

Zakłady bukmacherskie to jedna z najbardziej popularnych rozrywek wśród ludzi na całym świecie. Ile graczy tyle przeróżnych systemów i możliwości obstawiania zdarzeń sportowych.

Zakłady bukmacherskie – jak grać?

Zakłady, to po prostu ryzykowanie pewnego kapitału w celu jego pomnożenia. Możliwość obstawienia zdarzeń sportowych oferują tak zwane firmy bukmacherskie. Jak w ogóle zacząć obstawianie? Z pewnością początkujący gracz rejestrując konto u bukmachera takiego jak PZBuk, Fortuna, STS czy Totolotek powinien skorzystać z kodu promocyjnego (np. PZBuk kod bonusowy) które sprawią, że będziesz mógł typować lub odebrać całkowicie darmowe zakłady online.

Wymogiem koniecznym jest ukończenie 18 lat. Wymóg ten jest regulowany prawnie i nie da się go ominąć. Każdy kto ukończy 18 lat może bez problemu udać się do punku naziemnego i typować wyniki.

Inaczej wygląda obstawianie w Internecie czyli online. Wymogiem koniecznym jest założenie konta (rejestracja) w danej firmie bukmacherskiej oraz przelanie pieniędzy na konto wirtualne umożliwiające obstawianie zakładów.

Rejestrując się u danego bukmachera należy pamiętać aby sprawdzić czy dana firma posiada licencję Ministerstwa Finansów. Obstawianie zakładów w nielegalnych firmach grozi wysokimi mandatami.

Nie masz konta w Fortunie? Konto możesz założyć na eFortuna.pl

Zakłady bukmacherskie – jak grać?
źródło: legalnibukmacherzy.com

Zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu

  • Zakład singlowy

Zakłady typu „Single” zwane inaczej „pojedyńczymi” ponieważ na kuponie wybieramy tylko i wyłącznie jedno zdarzenie. Uważane są powszechnie za najbezpieczniejszą formę typowania. Potencjalna szansa wygranej to około 30-50%.

Zakłady pojedyńcze przeznaczone są dla graczy, którzy dysponują większym kapitałem. Zaletą obstawiania jednego typu jest nie tylko większa szansa na wygranie zakładu, ale również możliwość dokładnej analizy  wybranego spotkania. Druga zaletą obstawiana tak zwanego ,,singla”  jest  możliwość skontrowania wybranego zakładu, jeżeli wynik spotkania nie układa się po naszej myśli.

  • Zakłady typu Double i Treble

Double – Ten typ zakładów zawierany jest na dwie selekcje czyli dodajemy do kuponu 2 wydarzenia (typy). Aby kupon był wygrany, obydwa zdarzenia muszą być poprawnie wytypowane. Z rachunku prawdopodobieństwa szanse na trafienie „doubla” są znacznie mniejsze niż w przypadku grania tzw. zakładów pojedyńczych.

Treble – Ten typ zakładów zawierany jest na trzy selekcje czyli dodajemy do kuponu 3 wydarzenia (typy). Aby kupon był wygrany, wszystkie 3  zdarzenia muszą być poprawnie wytypowane.

  • Zakłady akumulowane

Czyli tak zwane ,,akumulatory”. Jest to inaczej zakład, który składa się z minimum 2 zdarzeń (typów) na kuponie. W skład takiego akumulatora zaliczyć można zdarzenia ,,wygra, przegra”, powyżej, poniżej (over, under) lub ,,remis nie ma zakładu” DNB.

Wygrane w zakładach akumulowanych  są znacznie wyższe od singli i zakładów systemowych, co wynika z faktu przemnożenia przez siebie kilku, kilkunastu kursów i stawki za jaką stawiamy nasz kupon. Zakłady akumulowane są bardzo popularne ale przeważnie trudniej poprawnie je wytypować.

  • Zakład systemowy

Zakład systemowy to rodzaj zakładów gdzie do kuponu wybiera się kilka typów i tworzy ich kombinacje. Jeżeli wszystkie typy zostały trafione, wygrywamy wszystkie kombinacje i tym samym pełną kwotę wygranej. Zakład jest również wygrany także przy popełnionych błędach. W tym przypadku wygrywają kombinacje, w których nie popełniono błędów.

  • Zakłady na żywo

To forma zakładów, które stawiane są w trakcie trwania zdarzenia. Nazywane są inaczej zakładami ,,live”.

Legalni, polscy bukmacherzy, toczą zażarty bój o każdego nowego klienta i tym samym oferują bonusy od depozytu, darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka i freebety.  Jednak najkorzystniejsze wydają się freebety, ponieważ nie wymagają na ogół wpłacenia depozytu.

Nie masz konta w Totolotku? Konto możesz założyć na www.totolotek.pl

Zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu
źródło: legalnibukmacherzy.com

Bonus na start bez depozytu

Bukmacher Totolotek oferuje freebet w wysokości 20 zł. Warunkiem koniecznym aby go otrzymać jest rejestracja w serwisie

Bukmacher STS oferuje freebet w wysokości 20 zł. Warunkiem koniecznym aby go otrzymać jest rejestracja w serwisie

Bukmacher Fortuna oferuje freebet w wysokości 20 zł. Warunkiem koniecznym aby go otrzymać jest rejestracja w serwisie

Bukmacherzy PZBukeToto oferują freebety o wartości 50 PLN za typowanie polskich lig piłkarskich, można też otrzymać freebet w wysokości 50 zł  po obstawieniu pojedynczego zakładu LIVE na wskazane przez bukmachera wydarzenie, taką samą kwotę otrzymamy za obstawienie zakładu  na ilość bramek Under/Over oraz możemy zdobyć freebet w wysokości 25 zł za obstawienie zakładu na swoim urządzeniu mobilnym.

Bukmacher Totalbet oferuje freebet w wysokości 25 zł. Warunkiem koniecznym aby go otrzymać jest rejestracja w serwisie.

Bukmacherzy ForBet jak i LVBet nie posiadają tradycyjnego freebetu. Jest jednak możliwość go otrzymania po wpisaniu unikalnych kodów bonusowych, które oferują różne serwisy w Internecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here