Strona główna Bonusy bukmacherskie Fortuna bonus – kod promocyjny

Fortuna bonus – kod promocyjny

Fortuna bonus bez depozytu Odbierz darmowy zakład

TYLKO i wyłącznie dla UŻYTKOWNIKÓW naszego serwisu, bukmacher Fortuna oferuje całkowicie za darmo pierwszy zakład. Co ważne – aby otrzymać taki darmowy zakład wystarczy dokonać rejestracji, nie trzeba robić żadnego depozytu! Pamiętaj jednak aby użyć specjalnego kodu promocyjnego BONUSVIP i przejść na stronę bukmachera przez poniższy link lub banner – tylko w ten sposób odbierzesz całkowicie darmowy zakład!

Fortuna bonus od pierwszego depozytu Odbierz bonus

Darmowy zakład to jednak nie wszystko! Tak jak w przypadku darmowych 20 złotych, również i dodatkowy bonus oferowany jest TYLKO dla naszych użytkowników – bukmacher Fortuna daje dla nowych graczy bonus powitalny na start od pierwszej wpłaty, dzięki któremu można odebrać dodatkowo na grę w zakładach sportowych bonus na start! Również i w tym przypadku promocja dostępna jest tylko przez poniższy link i bannera, a także przy użyciu kodu promocyjnego BONUSVIP.

1. Zarejestruj konto u bukmachera Fortuna
2. Zagraj darmowy zakład
3. Dokonaj pierwszego depozytu i odbierz dodatkowo bonus!
4. Graj w zakładach bukmacherskich!

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz darmowy zakład i bonus powitalny

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.