Strona główna Bonusy na mecze i wydarzenia Darmowe 50 PLN na mecz Armenia – Polska!

Darmowe 50 PLN na mecz Armenia – Polska!

PODZIEL SIĘ

Tylko dla użytkowników naszej strony legalni bukmacherzy przygotowali dodatkowe całkowicie darmowe zakłady, bez konieczności dokonywania depozytów.

Będziesz mógł postawić całkowicie za darmo m.in. na mecz Polski z Armenią. Dodatkowo prezentujemy najlepsze bonusy, dzięki którym zyskasz nawet do 2500 złotych.

Co oferują Polscy bukmacherzy?

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

Bonus powitalny do 600 złotych od forBET

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Każda osoba która założy konto z powyższego linku, otrzyma od bukmachera LV BET całkowicie darmowy zakład o wartości 20 złotych – nie musisz robić żadnego depozytu! Dodatkowo można skorzystać z bonusu dodatkowego o wartości 1000 złotych!

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Darmowe 10 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

To proste! Rejestrujesz konto gracza u bukmachera Fortuna i od razu możesz postawić całkowicie darmowy zakład za 10 złotych! Nie musisz robić depozytu, wystarczy otworzyć konto. Dodatkowo przy pierwszym depozycie można skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 400 złotych. Pamiętaj jednak, że powyższe oferty dostępne są tylko przez powyższy link i przy użyciu specjalnego kodu dla naszych użytkowników SPORTLIVE10PLN

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 10 zł za rejestrację i bonus do 400 zł

Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET

Każdy nowy gracz, który zarejestruje się w ForBET otrzyma na start bonus aż do 600 złotych na zakłady sportowe. Wykorzystaj dodatkowe środki na typowanie meczów reprezentacji Polski.

Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Każdy nowy klient u bukmachera Totolorek, może całkowicie za darmo zagrać za kwotę 20 złotych – będziesz mógł postawić pieniądze na dowolnie wybrany kupon! Totolotek ponadto oferuje bonus powitalny od pierwszego depozytu o wartości 500 złotych, który możesz odebrać dokonując pierwszej wpłaty na konto gracza.

Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here