Strona główna Bonusy na mecze i wydarzenia Darmowe bonusy na KSW 40 o wartości 60 złotych!

Darmowe bonusy na KSW 40 o wartości 60 złotych!

PODZIEL SIĘ

Już w niedzielę 22 października czeka nas gala KSW 40 w Dublinie na której zobaczymy m.in. starcie Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem McSweeney, a także wielki powrót Michała Materli!

Najlepsze legalne firmy bukmacherskie specjalnie dla naszych użytkowników przygotowały darmowe zakłady, bez konieczności dokonywania depozytów, dzięki czemu postawisz za darmo kupony o wartości 60 złotych na nadchodzącą galę Konfrontacji Sztuk Walki!

Co oferują Polscy bukmacherzy?

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Bonus powitalny do 600 złotych od forBET

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

Darmowe 20 złotych od bukmachera Fortuna? Nic prostszego – wystarczy przejść na stronę firmy z poniższego linku lub bannera także podać kod promocyjny SPORTLIVE20PLN uprawniający do odbioru darmowych 20 złotych! Od razu możesz postawić całkowicie za darmo pierwszy swój zakład o wartości 20 złotych! Dodatkowo można skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 400 złotych. Promocje dostępne są tylko po przejściu przez poniższy link, banner i po wpisaniu powyższego kodu.

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus do 400 zł

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Każdy użytkownik który założy konto z linku lub bannera poniżej, otrzyma od bukmachera LV BET darmowy zakład o wartości 20 złotych – nie musisz robić żadnego depozytu, od razu będziesz mógł postawić pierwszy kupon za darmowe pieniądze! Ponadto można odebrać bonus dodatkowy o wartości 1000 złotych! Pamiętaj aby użyć kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru bonusów.

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Bonus powitalny do 600 PLN w ForBET

Każdy kto założy konto  u bukmachera ForBET otrzyma na start bonus powitalny aż do wartości 600 PLN, które można wykorzystać na zakłady sportowe m.in. na galę KSW 40 w Dublinie.

Nie masz konta w ForBET? Utwórz konto i odbierz bonus 600 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Każda nowa osoba zakładająca konto u bukmachera Totolorek, może całkowicie za darmo zagrać za 20 PLN – typujesz na dowolnie wybrany kupon! Totolotek oferuje też bonus od depozytu o wartości 500 złotych. Pamiętaj aby użyć specjalnego kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN który uprawnia do odbioru powyższych bonusów!

Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here