Strona główna Bonusy na mecze i wydarzenia Darmowe bonusy na Ligę Mistrzów!

Darmowe bonusy na Ligę Mistrzów!

PODZIEL SIĘ

Z okazji ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, najlepsze legalne firmy bukmacherskie przygotowały całkowicie darmowe zakłady, bez konieczności dokonywania depozytów.

Będziesz mógł typować całkiem za darmo 60 PLN wtorkowe i środowe spotkania  Ligi Mistrzów. Dodatkowo prezentujemy najlepsze bonusy bukmacherskie, dzięki którym zyskasz nawet do 1900 złotych.

Co oferują Polscy bukmacherzy?

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

20 PLN bez depozytu + bonus 1000 PLN od LV BET

Każda osoba która utworzy nowe konto z poniższego bannera lub odnośnika, dostanie od LV BET zakłady bukmacherskie całkowicie darmowy zakład o wartości 20 PLN – nie musisz robić żadnego depozytu! Dodatkowo można skorzystać z bonusu dodatkowego o wartości 1000 PLN! Pamiętaj aby przy rejestracji użyć kodu promocyjnego SPORTLIVE20PLN

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 400 złotych od Fortuny

To proste! Otwórz konto w Fortunie – od razu będziesz mógł postawić całkowicie darmowy zakład o wartości 20 PLN! Co więcej – przy pierwszym depozycie możesz zgarnąć również bonus powitalny do 400 złotych. Pamiętaj jednak, że powyższe oferty dostępne są tylko przez powyższy link i przy użyciu specjalnego kodu dla naszych użytkowników SPORTLIVE20PLN

Nie masz konta w Fortunie? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus do 400 zł

Darmowe 20 PLN + bonus 500 PLN od Totolotka

Każdy nowy gracz który otworzy konto u bukmachera Totolotek, może zupełnie za free zagrać zakład o wartości 20 PLN – będziesz mógł postawić pieniądze na dowolnie wybrany kupon! Totolotek ponadto oferuje bonus powitalny od pierwszego depozytu o wartości 500 PLN, który możesz odebrać dokonując pierwszej wpłaty na konto gracza.

Nie masz konta w Totolotku? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 500 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here