Bonus powitalny na start

Oferta bukmachera

Marża bukmacherska

E-Toto oferta zakładów Zagraj

E-Toto jest legalnym bukmacherem funkcjonującym od 2011 r. Bukmacher swoją ofertę udziela internetowo, ale także przez punkty stacjonarne rozmieszczone w trzydziestu punktach na terenie Polski.

W 2016 r doszło do konkretnych innowacji w serwisie internetowym firmy, dzięki którym znacząco skorzystali gracze – witryna jest użyteczniejsza w użyciu, dostosowana do urządzeń przenośnych i z pewnością oferuje szersze możliwości dla użytkowników. Poprawie uległ jeszcze interfejs gry typów sportowych i wygląda on naprawdę przyjemnie. Należy jednakże mieć na uwadze, iż bukmacher owy nie oferuje zawierania zakładów live, które na ten czas są niezmiernie popularne.

Dla nowych klientów E-Toto daje bonus powitalny o sumie 500 pln. Dzięki temu użytkownik wpłacając 500 pln może przyjąć na swoje konto klienta dodatkowo do 500 zł. Wystarczy dokonać wkładu i w ciągu 60 dni typować 4-krotnie za sumę dokonanej wpłaty po kursie minimalnym 2.00 – wówczas E-Toto doda do konta klienta dodatkowe pieniądze.

Ostatnie wpisy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.