Strona główna Legalni bukmacherzy – Ranking bukmacherów internetowych ForBET zakłady bukmacherskie – oferta i recenzja

ForBET zakłady bukmacherskie – oferta i recenzja

Bonus powitalny na start

Oferta bukmachera

Marża bukmacherska

ForBET oferta zakładów Zagraj

ForBET to firma bukmacherska, która swoją działalność rozpoczęła w 2016 roku. Bukmacher ten działa na licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów i posiada w swojej ofercie zakłady sportowe, a także zakłady na żywo.

Oferta bukmachera jest naprawdę na wysokim poziomie o czym świadczy różnorodność dyscyplin sportowych dostępnych w zakładach, a także duża liczba rodzajów zakładów na dane wydarzenia sportowe. Od niedawna w ofercie bukmachera pojawił się również „Betmarket” – są to wyselekcjonowane kupony użytkowników typujących w ForBET, dzięki czemu można zapoznać się jak typują inni gracze. Na stronie internetowej bukmachera dostępne są również statystyki, dzięki czemu przed rozpoczęciem spotkania można porównać obydwie drużyny i przeanalizować szanse na dane zdarzenie.

ForBET bonus od pierwszego depozytu Odbierz 600 PLN

Bukmacher ForBET dla nowych graczy oferuje naprawdę bardzo dobry bonus na start, dzięki któremu można rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich z dodatkową kwotą 600 złotych. Wystarczy kliknąć w poniższy link lub banner i dokonać rejestracji nowego konta. Następnie osoba z potwierdzonym kontem (weryfikacja e-mail), może dokonać pierwszego depozytu na konto i odebrać dodatkowy bonus.

Nie masz konta w ForBET? Odbierz bonus powitalny do 600 zł

Rejestracja w ForBET Otwórz konto

Konto w firmie bukmacherskiej ForBET można założyć poprzez wypełnienie formularza rejestracji zawierającego kilka kroków. Pierwszy z nich to podanie nazwy użytkownika, adresu e-mail i hasła do konta. Następnie należy podać inne potrzebne dane i dokonać weryfikacji adresu e-mail, klikając w link w otrzymanej wiadomości. Następnie można rozpocząć grę w zakładach sportowych online.

1. Kliknij w ten link.
2. Uzupełnij formularz rejestracyjny (screen poniżej)
3. Dokonaj depozytu i odbierz bonus aż do 600 złotych.

Nie masz konta w ForBET? Odbierz bonus powitalny do 600 zł

Metody płatności w ForBET

Dla swoich klientów ForBET oferuje transakcje płatnicze przy wykorzystaniu popularnych w Polsce systemów transakcyjnych – Dotpay i PayU. Dzięki takim systemom możliwe jest natychmiastowe przelewanie pieniędzy z internetowego konta bankowego.

Oczywiście wpłata na konto gracza możliwa jest też przy wykorzystaniu karty płatniczej i to z pewnością zadowoli duża grupę klientów. Niestety nie ma możliwości przeprowadzania transakcji za pomocą popularnego portfela elektronicznego Skrill.

Opinie i recenzja o bukmacherze

Na pewno wiele osób słyszało już o firmie ForBET, mimo tego, że na rynku bukmacherskim istnieje od niedawna. Z pewnością jest to firma godna polecenia – wysoki bonus na start, bogata oferta, dodatkowe statystyki i informacje w Betmarkecie.

Wiarygodności dla firmy ForBET z pewnością dają też liczne współprace poprzez sponsorowane klubów głównie z zaplecza Ekstraklasy. ForBET jest też oficjalnym sponsorem siatkarskiego zespołu PGE Skry Bełchatów i wydaje się, że jest to największa współpraca tej firmy.

Reasumując warto spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich ForBET i wykorzystać bonus powitalny, dzięki czemu można grać nawet z dodatkową kwotą 600 złotych co z pewnością pomoże wielu graczom w początkowej fazie typowania wydarzeń sportowych.

Nie masz konta w ForBET? Odbierz bonus powitalny do 600 zł

Ostatnie wpisy

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta bonusowa
  • Pomoc techniczna
4.3
Sending
Ocena użytkowników 5 (1 vote)