Bonus powitalny na start

Oferta bukmachera

Marża bukmacherska

Superbet oferta zakładów Zagraj

Superbet to bukmacher pochodzący z Rumunii. Na krajowym rynku w internecie bukmacher Superbet pojawi się niebawem, ponieważ w bieżącym momencie przedstawiciele bukmachera na Polskę starają się o dostanie licencji, ażeby móc legalnie proponować zakłady sportowe.

Zapowiedzi wejścia na rynek przez Superbet w Polsce mogą wskazywać, iż firma bukmacherska już na starcie będzie niezwykle prężnie działać w zakresie zawierania zakładów bukmacherskich online ale także zakładów w punktach stacjonarnych. Zapoznając się z ofertą zagranicznej strony internetowej Superbet można stwierdzić, że na pewno liczba udzielanych zakładów będzie bardzo duża ale także będzie dobrą konkurencją dla funkcjonujących już bukmacherów na rynku internetowym. Na pewno Superbet wraz z pojawieniem się na Polskim rynku udostępni dla nowych typerów atrakcyjny bonus od pierwszego depozytu o wysokiej wartości pieniężnej.

Ostatnie wpisy

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.