Strona główna Porady bukmacherskie Fortuna czy Totolotek – porównanie bukmacherów

Fortuna czy Totolotek – porównanie bukmacherów

PODZIEL SIĘ

Z pewnością początkowi gracze, którzy szukają legalnych bukmacherów mają dylemat – która firma bukmacherska jest najlepsza? Seria naszych poradników pozwoli ci na porównanie bukmacherów którzy oferują zakłady sportowe online na terenie Polski.

W poniższym artykule porównamy dwie bardzo popularne firmy bukmacherskie i odpowiemy na pytanie jakie są największe zalety bukmacherów Fortuna i Totolotek. Jeżeli potrzebujesz zapoznać się z ofertami innych firm, zobacz nasz ranking bukmacherów, w którym zaprezentowane są wszystkie legalne firmy bukmacherskie oferujące zakłady bukmacherskie w Internecie.

Bukmacher
Fortuna
Totolotek
Darmowy
zakład
20 zł 20 zł
Bonus
powitalny
400 zł 500 zł
Oferta
zakładów
9 / 10 8 / 10
Transmisje
Online
TAK NIE
Marża
(%)
8-11% 8-10%
Min.
wpłata / wypłata
0,01 zł / 0,01 zł 0,01 zł / 0,01 zł
Min.
stawka
2 zł 1 zł
Zagraj
u bukmachera
Zagraj Zagraj

Darmowy zakład
Tutaj nie ma co się za dużo rozpisywać, po prostu – obydwie firmy bukmacherskie oferują na start dla swoich graczy darmowe 20 złotych. Należy jednak pamiętać, że promocja ta jest skierowana tylko dla naszych użytkowników i aby z nich skorzystać należy przejść na strony bukmacherów z poniższych linków lub bannerów a przy rejestracji podać specjalny kod promocyjny SPORTLIVE20PLN

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz darmowe 20 zł i bonus do 400 zł
Nie masz konta w Totolotku? Odbierz darmowe 20 zł i bonus 500 zł

Bonus powitalny
Tutaj lekką przewagę ma bukmacher Totolotek, który oferuje aż 500 złotych bonusu od pierwszego depozytu. Fortuna również posiada taki sam bonus powitalny jednak w kwocie 400 złotych. Z pewnością dla początkujących graczy bonus powitalny jest bardzo ważnym aspektem, zawsze warto więc na początek skorzystać z tej wyższej promocji.

Oferta zakładów
Obszerność ofert obydwu bukmacherów jest bardzo podobna, jednak lekką przewagę w tej kwestii ma oferta Fortuna, który już na pierwszy rzut oka posiada w swojej więcej niszowych dyscyplin sportowych. Jeśli chodzi o rodzaje zakładów które oferowane są na najpopularniejsze mecze to np. na jeden z meczów Bayernu Monachium w Bundeslidze bukmacher Fortuna posiada 104 możliwości postawienia zakładu na ten mecz, natomiast w Totolotku liczba ta wynosi 88. Różnice nie są duże, jednak wymagający gracze którzy szukają nowych możliwości zawierania zakładów mogą znaleźć ich nieco więcej u bukmachera Fortuna.

Transmisje online
W obecnych czasach jest to ważne dla wielu graczy – możliwość oglądania meczu na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego i jednoczesne obstawianie danego wydarzenia. W Fortunie jest taka możliwość. Niestety oferta Totolotka ma tylko i wyłącznie zwykłe zakłady live, bez transmisji.

Marża bukmacherów
W tym przypadku są to bardzo podobne wartości, przy wielu wydarzeniach widać, że kursy bukmacherskie obydwu firm są bardzo podobne i różnią się minimalnie. W ogólnym rozrachunku, zwykły gracz w tej kwestii nie zauważy różnicy pomiędzy Fortuną i Totolotkiem. Warto jednak mieć zarejestrowane konta w obydwu firmach i dany zakład typować w firmie która ma nawet minimalnie wyższy kurs.

Nie masz konta w Fortunie? Odbierz darmowe 20 zł i bonus do 400 zł
Nie masz konta w Totolotku? Odbierz darmowe 20 zł i bonus 500 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here